Mcdodo USB-C na USB-A 3.0 adaptér OT-6550

Cena s DPH /
 
5,90
bez DPH 4,92 €

skladom

Kúpiť
+

Oranžová redukcia z USB-C na USB-A

Kód produktu:

GSM PR MCDO OT-6550

EAN:

6921002665506

Výrobca:

Mcdodo

OT-6550

Mcdodo OT-6550 je praktický USB-C / USB-A adaptér, ktorý vám uľahčí nabíjanie vašich zariadení a prenos súborov rýchlosťou až 5 Gbps. Vyniká svojou širokou kompatibilitou a veľmi jednoducho sa používa – nevyžaduje inštaláciu ďalších ovládačov. Zároveň je extrémne ľahký a kompaktný - môžete ho nosiť stále so sebou.

Široká kompatibilita 

Adaptér je kompatibilný s väčšinou bežne používaných zariadení. Jeho USB-A konektor vám umožní zapojiť ho napríklad do počítača, nabíjačky alebo powerbanky. Port USB-C na druhej strane umožňuje pripojenie smartfónu, pevného disku, slúchadiel a ďalších. Možnosti sú takmer nekonečné! 

Viacnásobné využitie 

Toto praktické príslušenstvo sa vám bude hodiť pre rôzne aplikácie. Môžete ho napríklad pripojiť k USB-A nabíjačke a rýchlejšie nabiť zvolené zariadenia. Adaptér podporuje aj štandard USB 3.0, ktorý vám umožní prenášať súbory rýchlosťou až 5 Gbps. To znamená, že skopírovanie 50 fotografií trvá približne 1 sekundu a približne 10 sekúnd skopírovanie 30 hudobných skladieb. 

Užívatelsky prívetivý 

Nestrácajte čas komplikovanou konfiguráciou alebo inštaláciou ďalších ovládačov. Adaptér sa veľmi jednoducho používa – stačí ho zapojiť do počítača. Zariadenie vyniká aj kompaktným dizajnom a hmotnosťou len okolo 3g. Môžete si ho teda bez problémov vziať so sebou do práce, na univerzitu alebo do knižnice – ľahko sa vám zmestí do tašky, batohu alebo dokonca do vrecka! 

rýchlosť prenosu: do 5Gbps

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup