Elektrický stojanový ventilátor Deerma FD15W

Cena s DPH /
 
44,90
bez DPH 37,42 €

posledné 3 ks

Kúpiť
+

Stojanový ventilátor

Kód produktu:

VENT DEE FD15W

EAN:

6955578039676

Výrobca:

deerma

FD15W

Záruka:

24 mesiacov

Zabezpečte si príjemné schladenie v horúcich letných dňoch. Ventilátor Deerma FD15W je vybavený 5 špeciálne navrhnutými lopatkami a umožňuje výber z 3 rýchlostí ventilátora. Môže sa automaticky otáčať doľava a doprava a môžete tiež nastaviť jeho sklon nahor alebo nadol. Jeho pohodlné ovládanie zabezpečuje vstavaný gombík. Zariadenie sa vyznačuje aj nastaviteľnou výškou, takže môže slúžiť ako podlahový alebo stolový ventilátor.

Príjemné chladenie 

Máte už dosť neznesiteľných horúčav? Ventilátor Deerma FD15W určite nájde uplatnenie aj vo vašej domácnosti! Zariadenie sa vyznačuje 5 čepeľami, ktorých tvar bol inšpirovaný bionikou. Vďaka nim dokáže zabezpečiť plynulé prúdenie vzduchu a ponúka jemné, prirodzené, príjemné poryvy vetra, ktoré vám pomôžu schladiť sa v horúcom dni. Ventilátor je navrhnutý tak, aby bol perfektný nielen pre dospelých, ale aj pre deti a starších ľudí. 

3 rýchlosti na výber 

Upravte prevádzku ventilátora podľa svojich potrieb a získajte chladenie, ktoré potrebujete. FD15W ponúka na výber 3 rýchlosti ventilátora. Prvá úroveň poskytuje jemný vánok. Druhá úroveň ponúka osviežujúci, príjemný chládok. Tretí poskytuje silné poryvy, ktoré vám umožnia efektívne sa ochladiť v krátkom čase. Vyberte si ventilátor, ktorý perfektne funguje v rôznych situáciách! 

Nastavte si to tak, ako chcete 

Buďte si istí, že poryvy príjemne chladného vetra sa dostanú do každého kúta miestnosti podľa vášho výberu. Ventilátor FD15W sa môže automaticky otáčať doľava a doprava v rozsahu 80-90°. Môžete tiež manuálne nastaviť jeho sklon nahor alebo nadol (v rozsahu 25-30°). Umiestnite ho tak, aby poskytoval optimálne chladenie celej miestnosti a zabudnite na nepríjemné horúčavy! 

Pohodlná obsluha 

Obsluha ventilátora je mimoriadne jednoduchá a pohodlná. Rýchlosť ventilátora si jednoducho nastavíte špeciálnym gombíkom, pričom malé tlačidlo umožňuje zapnúť a vypnúť automatické otáčanie. A čo viac, oba prvky sú umiestnené na hornej strane zariadenia. Nemusíte sa zohýbať, aby ste na ne dosiahli - vďaka tomuto riešeniu ventilátor pohodlne využijú aj starší ľudia. 

Rôzne aplikácie 

Výšku jednotky je možné ľubovoľne nastaviť. Vďaka tomu je FD15W dokonalý nielen ako podlahový ventilátor, ale aj ako stolný ventilátor. Umiestnite ho na požadované miesto a vychutnajte si príjemný chlad pri práci, čítaní knihy, varení alebo pozeraní filmu. Zariadenie je také ľahké, že nie je problém ho premiestňovať. Nezaberie ani príliš veľa miesta, vďaka čomu sa oveľa ľahšie skladuje. 

3 rýchlosti
rotácia 80-90°
náklon 25-30°

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup