Stojan Omoton LD01 pre notebook šedý

Cena s DPH /
 
25,90
bez DPH 21,58 €

posledné 2 ks

Kúpiť
+

Stojan na notebook

Kód produktu:

PR NOTE OMO LD01 G

EAN:

6975969180046

Výrobca:

Omoton

LD01 GREY

Používate často svoj notebook tak, že k nemu pripojíte externý monitor a klávesnicu? Stojan Omoton LD01 vám pomôže ušetriť miesto na stole a mať poriadok! Umožňuje vám uložiť zariadenie vertikálne a vyznačuje sa kompaktnými rozmermi. Jeho šírku môžete nastaviť aj pomocou priloženého imbusového kľúča. Produkt sa vyznačuje aj mimoriadne pevnou konštrukciou.

Viac miesta na vašom stole 

Tento kompaktný stojan vám umožní uložiť notebook vertikálne počas nabíjania alebo práce s externými monitormi. Umožní vám tak lepšie usporiadať miesto na stole a získať viac miesta! Doplnok sa vyznačuje aj nastaviteľnou šírkou (14-69 mm). To znamená, že je kompatibilný nielen s rôznymi modelmi notebookov, ale aj so smartfónmi, tabletmi či klávesnicami. 

Výnimočná stabilita 

Stojan je vybavený širokou základňou, vďaka čomu je mimoriadne stabilný. Nebojte sa, že sa zariadenie na ňom umiestnené prevráti! Produkt má tiež silikónové podložky, ktoré zabraňujú jeho kĺzaniu po povrchu stola. Zároveň chránia notebook pred poškriabaním. 

Špičková kvalita spracovania 

Stojan bol vytvorený z kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá bola dodatočne opracovaná CNC. Vďaka tomu je mimoriadne odolný. Vyznačuje sa tiež odolnosťou proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Bude vám perfektne slúžiť dlhú dobu! Navyše doplnok vyzerá naozaj dobre - fantasticky ozdobí váš pracovný stôl!  

širka: 14 - 69 mm
farba: čierna

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup