Baseus držiak telefónu na bicykel

Cena s DPH /
 
14,90
bez DPH 12,42 €

posledné 3 ks

Kúpiť
+

Baseus držiak telefónu na bicykel

Kód produktu:

GSM DRZ BASE SUQX-01

EAN:

6953156206878

Výrobca:

Baseus

SUQX-01

Držiak nájde svoje využitie nielen na bicykli, ale aj na kolobežke či motorke. SUQX-01 je stabilne pripevnený k riadidlám, nemusíte sa báť, že by sa vám telefón pri jazde na hrboľatej ceste poškodil. Navyše, protišmykové podložky chránia vaše zariadenie. Držiak je navrhnutý tak, aby pripevnenie a vybratie telefónu bolo rýchle a jednoduché.

Stabilný

Telefón je pripevnený k držiaku na 4 stranách, vďaka čomu je vaše zariadenie v bezpečí. SUQX-01 tesne prilieha k vašim riadidlám a zvnútra je vystlaný silikónom, takže sa držiak nebude pohybovať. Prekrytia z TPU materiálu chránia okraje vášho zariadenia. Či už ide o hrboľatú cestu alebo spomaľovač, váš telefón je chránený pred pádom. 

Pohodlie používania 

Keď telefón pripevníte k držiaku, môžete ho stále pohodlne používať. Funkcia 360° nastavenia SUQX-01 vám umožňuje pohodlne sledovať trasu počas cestovania s navigáciou. Úchyty umiestnené na 4 stranách telefónu neprekážajú obrazovke ani tlačidlám, takže pohodlné ovládanie zariadenia je stále možné. 

Premyslený dizajn 

Produkt sa skladá z 2 častí, takže môžete svoj telefón rýchlo a jednoducho vybrať z držiaka bez odpojenia základne. Vďaka funkcii uzamknutia si môžete byť istí, že sa vaše zariadenie nepoškodí. Vďaka možnosti prispôsobenia veľkosti držiaka zariadeniu je príslušenstvo kompatibilné s 4,7 až 6,7 palcovými telefónmi. SUQX-01 je možné pripevniť na riadidlá s priemerom od 22 do 33 mm.  

veľkosť mobilu: 4,7-6,7"
farba: čierna
určenie: bicykel, motocykel

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup