Baseus Crystal shine lightning kábel 1,2m 2,4A čierny

Cena s DPH /
 
4,90
bez DPH 4,08 €

posledné 4 ks

Kúpiť
+

Lightning nabíjací kábel čierny 1,2m

Kód produktu:

GSM USB BASE LIGH CRY 1-2M B

EAN:

6932172602680

Výrobca:

Baseus

CAJY000001

Záruka:

24 mesiacov

120 cm kábel je veľmi odolný a pohodlne sa používa. Má USB-A a 8p konektor. Umožňuje načítať a prenášať dáta súčasne. Je odolný voči zlomeniu a ohnutiu. Na výrobu zariadenia boli použité 4 pramene z pozinkovanej medi a špeciálny kryt. Produkt podporuje port Lightning. Napájanie kábla je 2,4 A.

Rýchle a bezpečné nabíjanie 

Novší model jadra poskytuje nižší elektrický odpor a rýchle nabíjanie. Pre ďalšie zlepšenie nabíjania je kábel vyrobený z pozinkovanej výstuže a medeného kábla so štyrmi vodičmi. Výkon, ktorým sa kábel dokáže nabíjať, je 2,4 A. To umožňuje skrátiť čakanie na nabíjanie telefónu. Kábel zabraňuje prehriatiu. Je to vďaka inteligentnej regulácii teploty. Môžete si byť istí, že nabíjanie bude bezpečné. 

Prenos dát a načítanie súčasne 

Zariadenie umožňuje súčasné načítanie a prenos dát rýchlosťou 480 Mbps. Ak to chcete urobiť, stačí pripojiť kábel k prenosnému počítaču alebo počítaču. To šetrí čas a používanie kábla je ešte pohodlnejšie. 

Štýl

Toto praktické zariadenie je nielen funkčné, ale aj štýlové. Má na dotyk príjemný hliníkový materiál a lesklú povrchovú úpravu kábla. Je dostupný aj vo viacerých farebných variantoch. Môžete si vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje a vyrobiť si štýlovú vychytávku. 

Výdrž

Tkanina použitá na výrobu kábla zabraňuje zamotaniu. Táto tkanina je navyše odolná voči rozťahovaniu. Kábel je zasadený v zosilnenom konektore prostredníctvom vylepšenej ochrany SR. Je teda schopný vydržať cez 10 000 otáčok. Určite ste sa už neraz stretli, až na to, že sa nabíjací kábel po určitom čase pri vstupe do telefónu pretrhne. Tento produkt minimalizuje toto riziko. Zasunutie a vybratie zástrčky tiež spotrebúva nabíjacie káble. Tento model riešil tento problém. Telefónnu zástrčku je možné použiť na 3000 vložení a predĺžení. Druhá časť kábla má kapacitu až 10 000 spínacích operácií. 

prenosová rýchlosť: 480 Mbps
max. zaťaženie: 2,4A
napájanie max: 5V

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup