UGREEN CD245 bezdrôtová magnetická nabíjačka biela

Cena s DPH /
 
39,90
bez DPH 33,25 €

posledný kus

Kúpiť
+

Bezdrôtová magnetická nabíjačka mobilných telefónov

Kód produktu:

GSM NAB UGRE CD245

EAN:

6957303832330

Výrobca:

UGREEN

30233

Záruka:

24 mesiacov

Bezdrôtová nabíjačka UGREEN CD245 bola vytvorená pre sériu iPhone 12. Nabíja sa výkonom až 15W a je vybavená kvalitnými magnetmi, ktoré sa vyznačujú vysokou priťahovacou silou. Zariadenie tiež zaručuje bezpečné používanie. Jeho odolný, flexibilný kábel je extrémne odolný voči poškodeniu.

Rýchle nabíjanie 

Už žiadne nekonečné čakanie, kým sa Váš iPhone 12 nabije. Produkt je vybavený veľkou cievkou z čistej medi, ktorá mu dáva bezkonkurenčný výkon. CD245 poskytuje rýchle nabíjanie s výkonom až 15 W. 

Špičkové magnety 

Nabíjačka má zabudované magnety, ktoré majú extrémne vysokú príťažlivú silu. Dokáže tak poskytnúť Vášmu smartfónu požadovanú stabilitu. Navyše, na nabíjanie nemusíte telefón vyberať z puzdra! Vysoká príťažlivá sila znamená, že puzdro s hrúbkou do 3 mm neovplyvní účinnosť nabíjania. 

Bezpečnosť

Zariadenie používa oficiálny protokol s pevnou frekvenciou, aby bola stabilná na 127 kHz. To zaisťuje požadovanú bezpečnosť používania. Nabíjačka tiež zaručuje rýchly a účinný odvod tepla – nemusíte sa teda báť, že by sa prehriala. 

Odolný kábel 

Kábel nabíjačky je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré mu dodávajú extrémnu odolnosť. Je odolný voči poškodeniu, ohýbaniu, ťahu a opotrebovaniu. Vyznačuje sa tiež vysokou flexibilitou. Tiež sa nebude nadmerne zamotávať. 

Premyslený dizajn 

Nabíjačka je vyrobená z odolnej hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je nielen odolná voči poškriabaniu a inému poškodeniu, ale je aj mimoriadne príjemná na dotyk. Vyznačuje sa tiež kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou - váži len asi 67 g a jeho hrúbka nepresahuje 6,2 mm. 

podpora rýchleho nabíjania
kompatibilita:
magnetické nabíjanie: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 pro, iPhone 12 pro Max;
bezdrôtové nabíjanie: AirPods, AirPods Pro;
pripojenie USB-C konektor

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup