Arenti Power1 2K 5G kamera vonkajšia

Cena s DPH /
 
74,90
bez DPH 62,42 €

posledný kus

Kúpiť
+

Vonkajšia 2K kamera s 5G WiFi

Kód produktu:

KAM AREN POWER1

EAN:

6972055688127

Výrobca:

Arenti

POWER1

Vonkajšia IP kamera Arenti Power1 WiFi 2K 5G
Dávajte pozor na svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojej rodiny. Vonkajšia IP kamera Arenti Power1 zachytáva kvalitný obraz a pomocou umelej inteligencie deteguje ľudský pohyb. Je vybavený výkonnou batériou, ktorá umožňuje až 6 mesiacov bezdrôtovej prevádzky. Má krytie IP65 a je odolné voči všetkým poveternostným podmienkam. Podporuje Android a iOS a spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. A čo viac, kamera podporuje obojsmerný zvuk, čo vám umožní sledovať deti hrajúce sa na dvore a zostať s nimi v kontakte!

Detekuje ľudský pohyb 

Kamera je vybavená inteligentným senzorom, ktorý keď zaznamená pohyb človeka, automaticky spustí nahrávanie a zábery uloží na SD kartu (až 256 GB) alebo do cloudu. A čo viac, ak kamera zaznamená pohyb, budete upozornení prostredníctvom aplikácie. Navyše, pri detekcii pohybu kamera automaticky zapne reflektor a osvetlí priestor v okruhu 10 metrov. 

Skvelá kvalita obrazu bez ohľadu na dennú dobu 

Arenti Power1 je fotoaparát, ktorý zachytáva obrázky v rozlíšení 3MP 2K. A čo viac, kamera využíva 2 režimy nočného videnia – plnofarebný a infračervený, ktorý má dosah až 10 metrov. To znamená, že zaznamenaný obraz je jasný a ostrý bez ohľadu na dennú dobu, kedy bol zaznamenaný. 

Viac možností s aplikáciou 

Špeciálna aplikácia vám umožňuje prehrávať videozáznam v reálnom čase. Pomocou aplikácie môžete situáciu sledovať aj na diaľku, aj keď ste mimo domova. Aplikácia funguje s Androidom a iOS, takže sa k fotoaparátu jednoducho pripojíte pomocou akéhokoľvek telefónu. 

Silný výkon bez zbytočných káblov 

Power 1 využíva batériu s kapacitou až 9600 mAh. Jeho jedno nabitie poskytuje až 6 mesiacov prevádzky fotoaparátu. Jeho inštalácia nevyžaduje žiadne ďalšie káble, čo znamená, že ho môžete umiestniť kdekoľvek. Uchytenie kamery je magnetické a umožňuje nastaviť jej uhol. 

Spoľahlivý za všetkých poveternostných podmienok 

Produkt sa vyznačuje robustnou kovovou konštrukciou a krytím IP65, čo znamená, že kamera zvládne akékoľvek poveternostné podmienky. Je vodeodolný a môže pracovať pri teplotách od -20°C do 50°C. Nebojácne ho nainštalujte vonku a ovplyvnite bezpečnosť vášho domova. 

Rozlíšenie: 2K+/3MP
napájanie: 5V/USB-C
kapacita batérie: 9600mAh
podpora pre solárny panel 5W
Podpora microSD až do 256GB
podpora WiFi 2,4GHz a 5GHz
krytie: IP65
Detekcia pohybu
IR prisvietenie

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup