Rýchlovarná kanvica Deerma SH90W

Cena s DPH /
 
54,90
bez DPH 45,75 €

posledné 2 ks

Kúpiť
+

Rýchlovarná kanvica s nastavením teploty

Kód produktu:

RK DEE SH90W

EAN:

6955578038327

Výrobca:

deerma

SH90W

Teraz si ľahko pripravíte horúcu kávu, čaj alebo sušené mlieko. Rýchlovarná kanvica Deerma SH90W umožňuje rýchle uvarenie vody a tiež umožňuje nastavenie teploty v rozsahu 40-100°C. Jeho objem je 1,7 l. Zariadenie bolo vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a zaisťuje bezpečné používanie. Navyše, dotykový displej integrovaný do krytu uľahčuje používanie kanvice a poskytuje informácie o zvolenej funkcii a teplote v reálnom čase.

Regulovaná teplota 

Kanvica SH90W Vám pomôže pripraviť nielen lahodnú kávu a čaj, ale napríklad aj sušené mlieko pre Vaše bábätko alebo vodu s medom. Prístroj umožňuje nastavenie teploty v rozmedzí 40-100°C, takže si jeho chod jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Navyše v prípade 40°C a 60°C sa kanvica udrží v teple približne 4 hodiny a v prípade 80°C a 90°C približne hodinu. 

Rýchly var - veľká kapacita 

Nestrácajte čas príliš dlhým čakaním, kým voda zovrie. Kanvica je vybavená termostatom Strix a kvalitným výhrevným telesom, vďaka ktorému uvarí vodu už za cca 6 minút. Jeho kapacita je navyše 1,7 l, čo znamená, že môžete naraz pripraviť až 8 šálok zvoleného nápoja. To všetko robí kanvicu SH90W skvelou aj pre veľké rodiny - na kávu či čaj nebude nikto dlho čakať. 

Zabudovaný dotykový LED displej 

V tele zariadenia je integrovaný praktický HD LED dotykový displej. S jeho pomocou môžete kanvicu pohodlne ovládať. Nájdete na ňom aj informácie o zvolenej funkcii a teplote vody v reálnom čase. Navyše, vďaka dvojitej tepelnej izolácii sa povrch prístroja príliš nezohrieva, takže sa nemusíte obávať obarenia. 

Bezpečnosť používania 

Hľadáte rýchlovarnú kanvicu, ktorá Vám bude perfektne slúžiť dlhú dobu? SH90W je tá správna voľba! Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť používania. Kanvica sa automaticky vypne, ak ju zdvihnete alebo je prázdna. Automaticky tiež prestane fungovať, keď už voda vrie. Nemusíte sa teda obávať jej poškodenia. 

Starostlivo premyslený dizajn 

Vnútro kanvice je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, ktorá je odolná voči korózii a je bezpečná pre použitie pri kontakte s potravinami – spĺňa normy RoHS. Veľký otvor uľahčuje čistenie zariadenia a ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné používanie. Na otvorenie veka SH90W stačí stlačiť tlačidlo. To je nielen pohodlné, ale tiež Vám to pomôže vyhnúť sa popáleninám. 

výkon: 1700W
objem: 1,7l
možnosť nastavenia teploty
farba: čierna

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup