Rýchlovarná kanvica Viomi V-MK152A 1,5l biela

Cena s DPH /
 
31,90
bez DPH 26,58 €

na objednávku

Kúpiť
+

Rýchlovarná kanvica 1,5l

Kód produktu:

RK VIOMI MK152A

EAN:

6923185610069

Výrobca:

Viomi

V-MK152A

Rýchlovarná kanvica VIOMI vyniká nielen štýlovým dizajnom, ale aj kvalitným spracovaním a bezpečnosťou používania. Dokonale spája moderný dizajn, minimalistický dizajn s efektívnosťou a pohodlím každodenného používania. Kapacita kanvice je 1,5l.

Pohodlie

Kvalitný termostat rovnomerne ohrieva vodu a vypne kanvicu tesne po zovretí vody, čím šetrí čas a elektrinu. Premyslený dizajn robí používanie kanvice veľmi pohodlným. Vďaka tomu, že rukoväť kanvice je vo vnútri dutá, nezahrieva sa počas varu a umožňuje naliať vodu hneď po uvarení. 

Bezpečné používanie 

Kanvica má ochranu proti spusteniu bez vody, proti prepätiu a preťaženiu prúdu. Zariadenie je navyše pokryté plášťom, ktorý izoluje oceľové vnútro a umožňuje dotýkať sa kanvice rukou bez strachu, že sa popálite. V spodnej časti stojana sú 3 protišmykové gumičky, ktoré poskytujú kanvici bezpečnú oporu. To všetko robí používanie kanvice úplne bezpečným. 

Zdravý životný štýl 

Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, takže je mimoriadne odolné a vriaca voda neprodukuje škodlivé látky. Voda neprichádza do kontaktu so žiadnym plastovým komponentom. 

výkon: 1800W
objem: 1,5l
farba: biela

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup