Stojan Omoton L2 pre notebook čierny

Cena s DPH /
 
25,90
bez DPH 21,58 €

skladom

Kúpiť
+

Stojan na notebook

Kód produktu:

PR NOTE OMO L2 B

EAN:

6975969180145

Výrobca:

Omoton

L2 Black

Záruka:

24 mesiacov

Používate svoj notebook často? Postarajte sa o svoje pohodlie! Kvalitný stojan značky Omoton vám poskytne väčšie pohodlie a vyhnete sa bolestiam krku či ramien. Príslušenstvo je extrémne odolné a kompatibilné s 10-16" notebookmi. Jeho zloženie a rozloženie vám navyše nebude robiť žiadny problém – v prípade potreby ho jednoducho zložíte, zbalíte do batohu a vezmete so sebou, kam len budete chcieť!

Široká kompatibilita 

Nezáleží na tom, aký notebook používate každý deň – stojan L2 vám uľahčí prácu takmer v každej situácii! Príslušenstvo je kompatibilné so zariadeniami s uhlopriečkou od 10″ do 16″. Perfektne bude fungovať napríklad s MacBookom, ThinkPadom od Lenova alebo Chromebookom. Tiež sa nemusíte báť prehriatia notebooku – stojan vďaka premyslenému dizajnu umožňuje efektívne odvádzanie tepla. 

Robustný dizajn 

Na výrobu doplnku bola použitá najkvalitnejšia hliníková zliatina, čo sa premieta do jeho životnosti a odolnosti voči poškodeniu. Stojan je dostatočne pevný, aby bez problémov vydržal zaťaženie až do cca 5 kg. Nebojte sa, že sa prevráti! Mäkké gumené podložky navyše chránia váš notebook pred poškriabaním a zabraňujú jeho skĺznutiu zo stojana. 

Prenosný

Chcete sa postaviť do práce, na vysokú školu alebo do knižnice? Žiadny problém – príslušenstvo je extrémne ľahké a kompaktné. Jeho inštalácia je tiež veľmi jednoduchá. Môžete ho kedykoľvek jednoducho rozložiť a zbaliť do tašky alebo batohu a po príchode do cieľa znova zložiť. Užite si pohodlnú prácu, nech ste kdekoľvek - stojan Omoton L2 vás môže sprevádzať takmer kdekoľvek! 

Ergonomický dizajn 

Zabudnite na nepohodlie a bolesti krku či ramien. Stojan sa vyznačuje premysleným ergonomickým dizajnom, takže vám môže poskytnúť bezkonkurenčný komfort. S jeho pomocou ľahko umiestnite svoj notebook do výšky očí a uľahčí vám udržanie správnej polohy pri práci. A čo viac, voľný priestor pod notebookom vám umožní napríklad pohodlne uložiť bezdrôtovú klávesnicu. 

veľkosť notebooku: 10-16"
farba: čierna

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup