Baseus Encok bezdrôtové slúchadlá D02 Pro čierne

Cena s DPH /
 
35,90
bez DPH 29,92 €

skladom

Kúpiť
+

Bezdrôtové slúchadlá čierne na uši

Kód produktu:

AV BASE D02 PRO B

EAN:

6953156229495

Výrobca:

Baseus

NGD02-C01

Záruka:

24 mesiacov

Bezdrôtové slúchadlá Baseus
Slúchadlá Baseus sú vybavené 40 mm meničmi, vďaka ktorým je zvuk čistý. NGD02-C01 vás prekvapí ostrými basmi a 3D stereo zvukom. Vstavaná lítium-iónová batéria s kapacitou 450 mAh má za následok nízku spotrebu energie. Prevádzková doba na jedno nabitie je 40 hodín, čo sa rovná počúvaniu hudby týždeň, 5 hodín denne. To nie je všetko! Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť 3,5 mm audio kábel a môžete pokračovať v počúvaní svojich obľúbených skladieb.

Bluetooth 5.0 

Bezdrôtové čipy V5.0 zaručujú kvalitný zvuk a stabilné pripojenie až na 10m, takže telefón nemusíte nosiť stále so sebou. Okrem toho NGD02-C01 poskytuje nízku latenciu a synchronizuje zvuk s videom bez toho, aby spôsoboval rušenie. 

Počúvajte, ako dlho chcete 

Vstavaná lítium-iónová batéria s kapacitou 450 mAh má za následok nízku spotrebu energie. Prevádzková doba na jedno nabitie je 40 hodín, čo sa rovná počúvaniu hudby týždeň, 5 hodín denne. To nie je všetko! Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť 3,5 mm audio kábel a môžete pokračovať v počúvaní svojich obľúbených skladieb. 

Pripojte dve zariadenia súčasne 

Technológia inteligentného pripojenia umožňuje pripojiť k slúchadlám dve zariadenia súčasne. Bez zložitých operácií tak môžete rýchlo prijímať prichádzajúce hovory napríklad pri počúvaní hudby. 

Odolné

Slúchadlá sú vyrobené z ABS a PC materiálov, takže sú mimoriadne odolné. Čelenka je vystužená nerezovou oceľou, takže je odolná a nedeformuje sa pri dlhšom používaní. 

Pohodlné

Slúchadlá sú plne nastaviteľné, takže sa prispôsobia tvaru hlavy. Čelenka a náušníky sú nastaviteľné. Vnútorná časť náušníkov je vyrobená z mäkkej peny a kože, takže NGD02-C01 sa prispôsobí tvaru Vašich uší. Ďalšou výhodou tohto produktu je redukcia hluku. 

Premyslený dizajn 

Skladacia konštrukcia Vám umožňuje skryť NGD02-C01 do tašky alebo batohu a vziať si ho so sebou na cesty. Na ľavom náušníku sú navyše tlačidlá, pomocou ktorých môžete napríklad ovládať hlasitosť alebo preskakovať skladby. 

Široká kompatibilita 

Slúchadlá od spoločnosti Baseus sú kompatibilné s celým radom zariadení, ako sú napríklad Android telefóny, tablety a notebooky so systémom iOS alebo Windows. Táto široká kompatibilita vám umožňuje voľne používať NGD02-C01. 

podpora Bluetooth 5.0
dosah: 10m
pohotovostný režim: 300 h
doba prehrávania: 40 h (pri 70% hlasitosti)
batéria: slúchadlá 450mAh/3,7V
doba nabíjania: 1,5h
nabíjací konektor: USB-C

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup