Odlamovací nôž Deli EDL018Z

Cena s DPH /
 
4,90
bez DPH 4,08 €

skladom

Kúpiť
+

Odlamovací nôž žlty 18mm

Kód produktu:

NAR DELI EDL018Z

EAN:

6974173012730

Výrobca:

deli

Minimálny odber:

1ks

Záruka:

24 mesiacov

Originálny, plne profesionálny a funkčný nôž s odlamovacou čepeľou od Deli. Vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Ergonomický tvar poskytuje pevný úchop a pohodlné používanie a pevné plastové tlačidlo umožňuje zmenu dĺžky čepele.

Odolnosť

Nôž značky Deli sa vyznačuje pevnosťou a odolnosťou. Čepele SK4 sú ostré, aby zaistili presné rezanie. Skladá sa z 8 častí, takže ho môžete používať dlhodobo. Stačí odlomiť časť čepele na určenom mieste, keď už nie je ostrá. Aby ste predišli porezaniu, použite plastový chránič, ktorý je umiestnený na konci noža. 

Rôzne možnosti použitia 

Nôž sa Vám bude hodiť v rôznych situáciách. Úspešne ho využijete na rezanie papiera, nôž dokáže prerezať 100 listov papiera naraz. S jeho pomocou môžete rezať aj rúry, kožený materiál alebo dosky. 

Pohodlné používanie 

Nôž je vyrobený z materiálov ABS a TPE, vďaka čomu je odolný. Jeho ergonomický dizajn poskytuje bezpečný úchop a stabilitu, takže si môžete byť istí, že vám náradie nevykĺzne z ruky. Plastové tlačidlo umožňuje pohodlné nastavenie dĺžky čepele a jej uzamknutie. Odporúča sa skryť čepeľ, keď nôž nepoužívate, aby ste predišli porezaniu. 

·šírka: 18 mm

 
skladom
1,90
Kúpiť
bez DPH1,58 €

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup