Kliešte krimpovacie na konektory 4,6,8 pinove Deli

Cena s DPH /
 
10,90
bez DPH 9,08 €

posledné 2 ks

Kúpiť
+

Krimpovacie kliešte

Kód produktu:

NAR DELI KRIMP EDL2468

EAN:

6973107487279

Výrobca:

deli

Minimálny odber:

1ks

Záruka:

24 mesiacov

Krimpovacie kliešte pre 4,6,8 pinove konektory vhodné pre krimplovanie telefónnych RJ-11/RJ-12 a ethernetových RJ-45 konektorov.

Krimpovacie kliešte sú nepostrádateľným nástrojom pre každého inštalatéra, ktorý má každodenný kontakt s telekomunikačnými sieťami. Náradie značky Deli v žltej farbe vám umožní zalisovať konektory RJ45 bezpečným spôsobom. Pomocou tohto nástroja môžete nezávisle krimpovať konce na káble ľubovoľnej dĺžky. Tento praktický nástroj je ideálny pre modulárne konektory: 8P (RJ-45 - 8P8C), 6P (RJ-14-6P4C & RJ-12 - 6P6C) a 4P (RJ-9 - 4P4C). Súprava obsahuje aj odizolovací nástroj a 6 sieťových konektorov. 

Multifunkcionalita

Tento praktický nástroj sa osvedčí v mnohých aplikáciách. Umožňuje nielen krimpovať konektory, ale aj odizolovať sieťové káble a strihať vodiče. Vďaka tomu sa ukáže ako nepostrádateľný nielen v domácej dielni, ale aj pri práci v serverovniach, monitorovaní, opravách a drobných rekonštrukciách. Multifunkčné kliešte Deli poslúžia amatérskym kutilom, ale aj profesionálnym montérom a náročným profesionálom. 

Špičková kvalita spracovania 

Nástroj je vyrobený z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele pre presné krimpovanie a rýchle, ale aj presné rezanie. Navyše použitie ocele valcovanej za studena a tepelného spracovania zaručuje ešte lepšiu kvalitu a uľahčuje dosiahnutie požadovaných výsledkov. Rukoväť náradia je vyrobená z PVC a je mimoriadne odolná voči opotrebovaniu. Dobre padne do ruky, poskytuje bezpečné uchopenie a ponúka bezkonkurenčné pohodlie - teraz môžete pracovať bez námahy. 

·nože pre narezanie a odstránenie izolácie s obmedzovačom vzdialenosti
·nôž na rezanie vodičov
·vratná pružina
·čeľuste pre 4-pinové konektory RJ
·čeľuste pre 6-pinové konektory RJ
·čeľuste pre 8-pinové konektory RJ
·materiál - oceľ

Konektor RJ-45

Sieťový konektor

 
skladom
0,50
Kúpiť
bez DPH0,42 €

Odborné poradenstvo

U nás máte viac ako 20 platobných možností

Rýchle dodanie

100% bezpečný nákup